Galeria

Zapraszamy do obejrzenia wnętrz naszego Studio oraz zaawansowanych technologicznie stacji zabiegowych. Studio Figura to połączenie stylu glamour z nowoczesnością. Galeria przedstawia stylowe wnętrza, w których możesz się zrelaksować, wymodelować ciało, intensywnie poćwiczyć oraz miło spędzić czas podczas okolicznościowych imprez. Relacje i zdjęcia z odbytych eventów znajdziesz tutaj.

Sala fitness

Posiadamy salę fitness w energetycznych kolorach, na której odbywają się zajęcia dla Pań modelujące sylwetkę, wzmacniające ciało oraz zajęcia taneczne i relaksacyjne. W galerii znajdują się zdjęcia z zajęć jogi, BPU – modelujących brzuch, pośladki i uda oraz z gościnnych zajęć prowadzonych przez Wicemistrza Polski w kategorii Latin Show solo – Mateusza Wróbla.

Zapraszamy na nowe zajęcia deepWork łączące aerobik z pilatesem i jogą – jedyne w Sosnowcu!  O powstaniu i rozwoju deepWork możesz przeczytać na http://pl.deepwork-training.com/

Sala stacji zabiegowych

Druga sala przeznaczona jest dla Pań, które realizują programy odchudzające na stacjach zabiegowych. Galeria przedstawia nasze urządzenia, które mają niezwykłą skuteczność w likwidacji tkanki tłuszczowej i cellulitu. O efektach masażu na Roll Shaper możesz poczytać tutaj.