Olej z nasion czarnuszki

Polecamy szczególnie olej z krokosza barwierskiego, lniany do diety dr Budwig oraz olej z czarnuszki o niespotykanych właściwościach leczniczych.

Naturalne składniki diety

Nasza oferta obejmuje nie tylko usługi, ale również doradztwo i sprzedaż naturalnych składników żywieniowych i kosmetycznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in.świeże oleje tłoczone na zimno firmy Ol’Vita, która otrzymała nagrodę „Puchar Jakości” za doskonałą jakość swych produktów, a także nasiona i preparaty roślinne o działaniu wspomagającym i leczniczym. Polecamy doskonałe ziołowe preparaty do kompleksowego oczyszczania organizmu Go Clean oraz przyspieszające metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej Go Slim. Szczegółowa oferta dostępna jest w Studio.

Dieta odchudzająca

Prawidłowo skonstruowana dieta odchudzająca powinna być urozmaicona  i bogata w wartościowe składniki odżywcze. Powinna dostarczać witamin, soli mineralnych i aktywnych enzymów. Ich ilość i jakość zależy od wielu czynników, głównie od okresu przechowywania żywności oraz sposobu jej produkcji. Zarówno w czasie diety odchudzającej, jak i na co dzień, należy spożywać żywność wytworzoną naturalnymi metodami, niemodyfikowaną, o krótkim okresie przydatności do spożycia, gdyż wtedy nie jest nadmiernie konserwowana. Powinniśmy unikać żywności z barwnikami spożywczymi, stabilizatorami i polepszaczami smaku np.glutaminianem sodu. Starajmy się, aby nasze pożywienie obfitowało w świeże i naturalne składniki, a w okresie zimy wspomagajmy się wyhodowanymi przez siebie kiełkami i ziołami.